Η χειμερινή ορκωμοσία των αποφοίτων του Τμήματος Επικοινωνίας και Ψηφιακών Μέσων πραγματοποιήθηκε την Τρίτη 14 Δεκεμβρίου 2021 στο Μεγάλο Αμφιθέατρο του Πανεπιστημίου Δυτικής Μακεδονίας στην Καστοριά.
του Τμήματος Επικοινωνίας και Ψηφιακών Μέσων
Η χειμερινή ορκωμοσία των αποφοίτων του Τμήματος Επικοινωνίας και Ψηφιακών Μέσων πραγματοποιήθηκε την Τρίτη 14 Δεκεμβρίου 2021 στο Μεγάλο Αμφιθέατρο του Πανεπιστημίου Δυτικής Μακεδονίας στην Καστοριά.
0 σχόλια